Blue Love
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Blue Love

...
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 O noapte de cosmar(only me and Izumi)

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Fuji
Admin
Fuji


Mesaje : 94
Data de înscriere : 27/01/2010

O noapte de cosmar(only me and Izumi) Empty
MesajSubiect: O noapte de cosmar(only me and Izumi)   O noapte de cosmar(only me and Izumi) Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:45 pm

Tarziu in noapte,probabil trecut cu mult de miezul noptii.Linistea absoluta domnea in vechiul cimitir al orasului in timp ce razele lunii il lumina slab.Stateam pe un cavou,in picioare,fumand o tigare
Sus In jos
https://blue-love.forumgratuit.ro
Izumi

Izumi


Mesaje : 14
Data de înscriere : 28/01/2010

O noapte de cosmar(only me and Izumi) Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de cosmar(only me and Izumi)   O noapte de cosmar(only me and Izumi) Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:48 pm

Ma plimbam ca un somnambul prin cimitir cascand din cand in cand, apoi observand fum si m-am indreptat spre el.
Sus In jos
Fuji
Admin
Fuji


Mesaje : 94
Data de înscriere : 27/01/2010

O noapte de cosmar(only me and Izumi) Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de cosmar(only me and Izumi)   O noapte de cosmar(only me and Izumi) Icon_minitimeJoi Ian 28, 2010 6:51 pm

Priveam mai mult in gol decat in fata.Eram tot imbracat in negru:blugi,maieu si o geaca de piele.Ochi-mi la fel de negrii completau aspectul de ''moarte''.Trageam fumul violent in mine expirandu-l dupa ceva timp
Sus In jos
https://blue-love.forumgratuit.ro
Izumi

Izumi


Mesaje : 14
Data de înscriere : 28/01/2010

O noapte de cosmar(only me and Izumi) Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de cosmar(only me and Izumi)   O noapte de cosmar(only me and Izumi) Icon_minitimeVin Ian 29, 2010 7:44 pm

L-am observat pe Fuji respirand usurat si salutandu-l zambind vesel si usor pervers.
-Trebuia sa-mi imaginez de la inceput de unde venea fumul...
Sus In jos
Continut sponsorizat





O noapte de cosmar(only me and Izumi) Empty
MesajSubiect: Re: O noapte de cosmar(only me and Izumi)   O noapte de cosmar(only me and Izumi) Icon_minitime

Sus In jos
 
O noapte de cosmar(only me and Izumi)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Blue Love :: Orasul :: Cimitirul-
Mergi direct la: